Komende activiteiten

Geen evenementen
Waardzaam Fairtrade
donderdag, 14 mei 2020 11:11

Buiten-fitness met Fastfit & Zo

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Fitness-studio Fastfit & Zo gaat buiten-fitnesslessen geven op sportpark Tiendweg-Oost in Lekkerkerk. “Komende dinsdag en woensdag gaan we van start met sessie van steeds een half uur”, vertelt Eelco de Boer, eigenaar van Fastfit & Zo.

Zoals elke sportschool in Nederland kreeg ook Fastfit half maart te horen dat vanwege de landelijk ingevoerde corona-maatregelen de deuren op slot moesten. Voor Eelco de Boer was dat een extra hard gelag omdat hij pas sinds oktober open was met zijn in hartje Lekkerkerk gevestigde bedrijf. “Tot aan 15 maart liep het prima qua ledental”, zegt hij. “We zaten al rond de 200 mensen en daar waren we heel verheugd over. En toen kwam ‘corona’ roet in het eten gooien. Voor de mensen die bij me trainen super vervelend en voor mij als ondernemer natuurlijk ook. Het is vooral de onzekerheid die het zwaar maakt. Sportscholen zouden per 1 september onder voorwaarden weer open mogen. In ons geval zou dat al veel eerder kunnen. We voldoen aan alle voorschriften. Tot die tijd willen we uiteraard graag in contact blijven met de leden en ze ook in de gelegenheid stellen om fysiek actief te blijven. Vandaar dat ik nu buitentrainingen ga organiseren op het grasveld van sportpark Tiendweg-Oost. Daartoe zocht ik contact met sportparkbeheerder SVN. Ik werd zeer vriendelijk te woord gestaan en we waren er snel uit: op dinsdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en op donderdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur gaan we er met groepjes leden aan de slag in sessies van steeds een half uur. De groepen bestaan uit maximaal tien mensen per samenkomst. Onze leden kunnen zich inschrijven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Verder bedienen we ze met trainingsfilmpjes die we naar de mensen toe mailen. Dat wordt zeer gewaardeerd, merken we. En weet je wat ook zo mooi is: er heeft ondanks de corona-crisis nog geen lid opgezegd. Dat geeft me ondanks deze moeilijke periode een geweldig goed gevoel én de motivatie om vol optimisme door te gaan!”

Laatst aangepast op vrijdag, 15 mei 2020 09:50