Komende activiteiten

Geen evenementen
Waardzaam Fairtrade
zaterdag, 19 september 2020 10:25

JBV Nederlek stapt uit wintercompetitie

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

JBV Nederlek heeft zich met haar drie teams teruggetrokken uit de wintercompetitie van de Nederlandse Jeu de Boules Bond. De Lekkerkerkse vereniging acht het risico op besmetting van het coronavirus te groot in de overdekte en vaak matig geventileerde speelgelegenheden.

“De bond houdt vooralsnog vast aan het doorgaan van de wintercompetitie”, weet JBV Nederlek-bestuurslid Nijs van Bennekum. “Maar ondertussen haakt de een na de andere club af. Ook wij waren er snel uit Veel van onze spelers behoren tot de risicogroep en achten het niet veilig genoeg om hun sport indoor te beoefenen in de huidige situatie. Ze worden daarin gesterkt door onderzoek van experts ter plekke. Die kwamen tot de conclusie dat verschillende hallen niet aan de ventilatie-eisen voldoen. Voor ons als bestuur reden om JBV Nederlek uit deze competitie terug te trekken. De NJBB stelde nog als alternatief voor om de wintercompetitie deels ook op buitenbanen af te werken, maar daar hebben veel jeu de boulers vanzelfsprekend geen zin in. Wij zijn benieuwd naar de beslissing die de bond nu neemt. Inmiddels hebben zo’n zestig teams zich teruggetrokken. Van een normale competitie kan al geen sprake meer zijn. Het beste zou zijn om de hele wintercompetitie te cancelen. We wachten af wat er gaat gebeuren.”