Komende activiteiten

Geen evenementen
Waardzaam Fairtrade
dinsdag, 28 april 2020 14:16

Jeugdsport in coronatijd: de eisen en voorwaarden

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Heeft jouw vereniging plannen om gebruik te maken van de mogelijkheden om jeugd tot en met 18 jaar weer te laten (buiten)sporten in clubverband tijdens de Corona-maatregelen?

In dat geval is het belangrijk te weten dat sportclubs zich daarmee van te voren dienen aan te melden via veiligsporten.nu. Hiermee geven ze aan dat ze aan de richtlijnen van onze gemeente kunnen voldoen. Als dat het geval is mogen ze vanaf morgen (29/4) weer sporten met kinderen en jongeren (onder begeleiding). Als het goed is hebben alle clubs via e-mail informatie ontvangen van Team Sportservice Krimpenerwaard met daarin een uitleg. Clubs die vanaf woensdag 29 april gaan sporten dienen de website van de gemeente Krimpenerwaard in de gaten te houden, omdat er donderdag 30/4 een mogelijk aanpassing komt van Veiligheidsregio Midden Holland. Infpormatie over wat wel en niet mag is te lezen op https://www.krimpenerwaard.nl/informatie-voor-verenigingen