Komende activiteiten

Geen evenementen
Waardzaam Fairtrade
donderdag, 11 juni 2020 12:32

Sportpark Tiendweg-Oost voor BCL een uitkomst

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Ook Badminton Club Sluyk/Lekkerkerk gaat gebruik maken van één van de buitensportaccommodaties van SVN. “Deze week gaan we voor het eerst gebruik maken van sportpark Tiendweg-Oost, oftewel het voormalige ijsbaanterrein”, vertel;t voorzitter Colin Barrow. “We verwachten een goede belangstelling van onze leden.”

Toen de coronamaatregelen half maart alle sportactiviteiten lam legden, werd er bij Sluyk/Lekkerkerk uiteraard ook geen shuttle meer geslagen. “De eerste weken nam je het nieuws voor kennisgeving aan”, blikt Barrow terug. “Maar daarna begonnen we de vereniging, onze sport en de onderlinge contacten steeds meer te missen. Normaal gesproken zag je elkaar twee à drie keer per week in sporthal De Bakwetering, maar dat was vanaf half maart in één klap voorbij. De voorbije weken hoorden we steeds sterkere geluiden dat het leuk en goed zou zijn om ‘buiten’ iets met elkaar te gaan ondernemen. Ook onze trainers waren enthousiast over dat idee. Ze zijn nu de sessies aan het voorbereiden. Buiten badmintonnen zal misschien wat lastig zijn vanwege de kans op wind, maar wie weet lukt het wel met iets zwaardere shuttles. Daarnaast worden er leuke spelvormen en conditieoefeningen ontwikkeld. Alles bij elkaar kunnen we een mooi programma aanbieden aan zowel onze jeugd- als senioleden, verwacht ik.” Colin Barrow heeft inmiddels het ‘oude ijsbaanterein’ gecontroleerd én goedgekeurd. “Het ziet er prima uit! Mooie grasmat. Hier kunnen we zeker uit de voeten. Mijn complimenten aan verhuurder SVN en de mensen die het complex zo goed onderhouden. Wij zijn blij met dit alternatief.”